Jak postupovat při vymáhání
výživného neboli alimentů.


Kolik mě Vaše pomoc bude stát?

Nic. Vymožení dlužného výživného je zcela zdarma. Poplatek pro advokáta i exekutora bude naúčtován přímo dlužníkovi výživného a z Vaší kapsy nejde ani halíř.


Zahájit vymáhání

Časté případy neplacení výživného

Existuje mnoho scénářů pro situaci, kdy dochází k neplacení výživného. Je možné, že Vám některý z níže uvedených příkladů bude povědomý. Všechny mají vždy společného jmenovatele. Neplatiče alimentů.

Příklad 1

Rozvedla jste se nebo rozešla s přítelem a druhý z rodičů přestal platit výživné na Vaše společné dítě. Jste na všechno sama.

Příklad 2

Nemáte peníze na základní životní potřeby a otec dítěte opakuje stále tu stejnou písničku, nebo si vymýšlí neustále nové výmluvy. Zrovna nemá, zaplatí později nebo je na služební cestě?

Příklad 3

Komunikace v podstatě neexistuje. Neplatič strká hlavu do písku, změnil si číslo nebo se snaží skrývat.

Je Vám to povědomé? V takovém případě není důvod čekat a nastal čas jednat. Vaše dítě je na prvním místě. Kvalitní strava, školní potřeby, kroužky ani oblečení se sami nezaplatí.

Vymáhání výživného, neboli alimentů, je advokátní postup, při kterém není nutná Vaše spolupráce. Vše je velice jednoduché a především, pro Vás naprosto zdarma, což oceníte např. v tíživé finanční situaci.

Chcete dostat své výživné?
Zanechte svůj kontakt.

Chcete dostat výživné, které Vám právoplatně náleží? Zanechte nám
na sebe kontakt a brzy si pohovoříme o vhodném postupu, jak toho docílit.